Provozní podmínky

Provozní podmínky serveru www.naseantikoncepce.cz


Provozní podmínky serveru www.naseantikoncepce.cz upravují podmínky užívání internetových stránek www.naseantikoncepce.cz (více informací o provozovateli stránek najdte v sekci "Kontakty").

Webový server www.naseantikoncepce.cz poskytuje základní informace o ženské a mužské antikoncepci, jednotlivých metodách a druzích antikoncepce. Všichni registrovaní uživatelé mají možnost, formou diskuze, vyjádřit svůj osobní názor na konkrétní metodu či druh antikoncepce. Konkrétní vložené diskuzní příspěvky vyjadřují pouze a jen názor autora příspěvku a nelze je tedy považovat za názor provozovatele webu.

Provozovatel webu si vyhrazuje právo odstranit jakýkoliv diskuzní příspěvek, který by odporoval zákonům České republiky nebo výrazným způsobem překračoval rámec slušného chování (používání vulgarizmů, atd.).

Provozovatel neručí za úplnou platnost a správnost všech zveřejněných informací u jednotlivých metod a druhů antikoncepce. Tyto stránky v žádném případě nenahrazují odbornou lékařskou péči poskytovanou v gynekologických poradnách nebo pravidelné gynekologické prohlídky.

Při registraci na serveru www.naseantikoncepce.cz je použita registrace a celý registrační proces ze sesterského serveru www.nasemimi.cz. Registrace a vše co následně souvisí s využíváním založeného účtu, se řídí konkrétními pravidly serveru www.nasemimi.cz.

Využíváním serveru www.naseantikoncepce.cz souhlasí každý uživatel s případným shromažďováním jeho osobních dat. Provozovatel serveru www.naseantikoncepce.cz považuje veškerá data týkající se uživatelů serveru za přísně důvěrná a nepředává ani neprodává tato data jiné třetí straně. Tato ochrana se nevztahuje na data, která jsou již od začátku určena k veřejné prezentaci.


Provozní podmínky serveru www.naseantikoncepce.cz platí od 22. prosince 2008REKLAMA
Správa uživatelů
(účet na www.nasemimi.cz)
porodnice dělící čára
Najdi si kámošku
(seznamka pro maminky a těhulky)
porodnice dělící čára
Naše porodnice - přehled porodnic v celé České republice, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu)
porodnice dělící čára
Dětský bazar Našemimi
porodnice dělící čára
porodnice dělící čára
REKLAMA
porodnice dělící čára
Trápí Vás kvasinky a kandididózy?

www.nasemimi.cz
mimi bazar Naše mimi
dětský bazar a aukce s oblečením, hračkami, kočárky pro panenky, kočárky, autosedačkami a dalšími potřebami pro miminka a dospívající děti.